Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor? Açıkladı!

Türkiye’nin en çok takipçisine sahip olan Enes Batur çeşitli konularda YouTube‘a içerik üretiyor. Çektiği videolarla ünlenen ve bir de hayatını anlatan sinema filmi çeken Enes Batur’un YouTube’dan aylık kazancı ise dudak uçuklatıyor. Şuanda 7.1 Milyon gibi bir takipçi kitlesine sahip olan Enes Batur anlaşılan liderliğini korumaya devam edecek. Çoğu insanın sorduğu yada merak ettiği aylık kazancı ise 530 Bin TL.

Peki Bu Kadar Kazanacak Ne Yapıyor?

18 Kasım 2012 yılında Youtube macerasına atılan Enes Batur ilk başlarda oyun içerikleri ile başladığı Youtube macerasına, her gün farklı videolar ve içerikler üreterek büyümeye başladı. Yaptığı içerikler sayede her geçen gün yükselen ve hayatını da buradan kazanan biri oldu.

Sadece Youtube’dan Mı? Kazanıyor.

Tabi ki sadece Youtube değil. Youtube sayesinde ünlenen ve tanına biri olmanın verdiği avantaj sayesinde kanalına çeşitli reklamlar alıyor yada dışarıdan gelen iş tekliflerini değerlendiriyor. Şunu unutmamak gerekiyor ki video çekerek bir yere kadar kazanabilirsiniz, asıl amaç bunun ötesine adım atabilmek ve sponsorluk, reklam anlaşmaları alabilmek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir