Hawkeye Sonunda Sessizliğini Bozdu

27 Nisan 2018 Tarihinde Ülkemizde gösterime giren ve Dünya da en çok konuşulan Marvel filmi olan Avenger Infinity War, oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri baya üzerine çekti. En fazla konuşulan karakterler arasında yer alan Hawkeye, filmde merakla beklenen fakat görünmeyen karakter olmuştu. Filmin üzerinden aylar geçmesine rağmen film ile ilgili teoriler ve yorumların ardı arkası kesilmedi. Avengers 4’te geri döneceğini bildiğimiz Jeremy Renner bu yorumlara daha fazla sessiz kalmadı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Filmi daha detaylı ele alırsak, bildiğiniz üzere Avengers Infinity War’da iki kahramanın eksikliği adeta dikkat çekiyordu. Bunlardan biri Ant-Man diğeri ise Hawkeye‘dı. Geriye gittiğimizde konu Captain America Civil War‘a bağlanıyordu. Captain America’nın yanında savaşan kahramanlarımız yakalanmış ve sonrasında aldıkları ev hapsi nedeni ile evde oldukları açıklanmıştı. Fakat ardından Clint Barton‘ın Avengers 4’te çok önemli bir rolü olacağı ifade edilmişti. Bu sebeple Marvel hayranları bu rolün ne olacağını merak etmeye ve konu ile ilgili teoriler üretmeye başladı. Avengers 4 bekleyişi devam ederken Hawkeye’ın hikaye içindeki rolü hakkında her gün pek çok teori ve iddia ortaya atılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Teoriler ve iddialar bir kenara dursun  Jeremy Renner’ın aylar sonra film için yaptığı açıklamaya bakalım. Kendi resmi Instagram hesabı üzerinden Clint Barton’ın bir fotoğrafını paylaşan oyuncu film ile ilgili üstü kapalı bazı noktalara değinmiştir. “İçimde bir his var, yakında yeniden kostümümü giymem gerekebilir”. Etiketlerde ise “arkadaşlarımı özledim” ve “ailemi seviyorum” gibi önemli detaylara yer verdi.

Yapılan bu paylaşımın ardından Hawkeye’a dair merakımız iyice arttı. Fakat henüz ismi bile açıklanmayan film için 3 Mayıs 2019‘a kadar beklememiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir